Urszulanki Unii Rzymskiej / Unio Romana Ordinis Sanctae Ursulae

Wspólnoty

 Urszulanki Unii Rzymskiej w Polsce 

Bardo Śląskie

Bardo Śląskie


ul. Krakowska 31a
57-256 Bardo Śląskie
tel. (74)817-15-26, fax (74) 817-12-09
bardo@osu.pl
Częstochowa

Częstochowa


ul. 3 Maja 2/4
42-217 Częstochowa
tel./fax (34) 324-16-39
czestochowa@osu.pl
Gdynia

Gdynia


ul. Światowida 7
81-543 Gdynia
tel. (58) 664-93-20, tel/fax. (58)668-45-45
urszulanki.gdynia@wp.pl
gdynia@osu.pl
Kosarzyska

Kosarzyska


Kosarzyska 21
33-350 Piwniczna Zdrój
tel. (18) 446-41-19
kosarzyska@osu.pl
Kraków

Kraków


Wspólnota
ul. Starowiślna 9
31-038 Kraków
tel. (12) 422-99-14
krakow@osu.pl

Infirmeria Prowincjalna - tel. (12) 432-35-21

Szkoła podstawowa - www.sp159.krakow.pl
Studium formacyjne - www.studium.osu.pl
Kraków - Dom Studiów

Kraków - Dom Studiów


ul. Starowiślna 9
31-038 Kraków
tel. (12) 429-41-20
dst@osu.pl
Lublin

Lublin


ul. Narutowicza 10
20-004 Lublin
tel. (81) 53 210 55, (81) 53 210 56
lublin@osu.pl

Szkoła podstawowa - www.urszulanki.lublin.eu

Nałęczów

Nałęczów


ul. Spółdzielcza 14
24-150 Nałęczów
tel. (81) 501-60-52
naleczow@osu.pl
Polanica

Polanica Zdrój


ul. Fabryczna 8
57-320 Polanica Zdrój
tel. (74) 868-13-38
polanica@osu.pl
Poznań

Poznań


ul. Sporna 6
61-709 Poznań
tel. (61) 852-21-23
poznan@osu.pl

Gimnazjum - www.gimsu.poznan.pl
Liceum - www.lsu.poznan.pl

Poznań-Pokrzywno

Poznań - Pokrzywno


Pokrzywno 1
61-315 Poznań
tel. (61) 879-82-25
osu.pokrzywno@osu.pl

Dom Pomocy Społecznej - www.dps-pokrzywno.pl

Nowicjat

Pokrzywno - Nowicjat


Pokrzywno 1
61-315 Poznań
tel. (61) 879-89-76
nowicjat@osu.pl
Rybnik

Rybnik


ul. 3 maja 22/24
44-200 Rybnik
tel. (32) 422-37-40
rybnik@osu.pl

Zespół Szkół - www.urszulanki.rybnik.pl

Siercza

Siercza


Siercza 1
32-020 Wieliczka
skr. poczt. 1
tel. (12) 651-50-00
siercza@osu.pl

Przedszkole - aktualności

Tarnów

Tarnów


ul. Bema 13
33-100 Tarnów
tel. (14) 628-73-00
tarnow@osu.pl

Bursa - (14) 628-82-36

Warszawa

Warszawa


Dom Prowincjalny
ul. Racławicka 101
02-634 Warszawa
tel./fax (22) 844-68-69
warszawa@osu.pl
Wrocław

Wrocław


Pl. Bpa Nankiera 16
50-140 Wrocław
tel. (71) 343-86-56
wroclaw@osu.pl
www.urszulanki.archidiecezja.wroc.pl

Zespół Szkół Urszulańskich we Wrocławiu
www.urszulanki.edu.pl

 
Urszulanki Unii Rzymskiej na Ukrainie
www.osu-ukraina.nethouse.ru

Czerniowce

Czerniowce


 

24 100 UKRAINA
tel. (0 0380 43 57) 214 76
czerniowce@osu.pl


Ivano-Frankivsk Parafia

Ivano-Frankivsk


76 007 Ivano-Frankivsk
vul. Vovchynecka 92
tel/fax (0-0380-34-27) 563-90
ivanofrankivsk@osu.pl

Kijów

Kijów


adres
tel. (0-0380-44) 284-55-53
kijow@osu.pl
Kołomyja

Kołomyja

ul. Ivana Franka 71
78 200 KOŁOMYJA
tel. (0-0380-34-33) 274-12
kolomyja@osu.pl 
Sumy

Sumy


Parafia
40022 Sumy
ul. Psilska 1
tel. (0-0380-542) 32-01-50

sumy@osu.pl

 

Na dziś


Usiłujcie kierować się
jedynie miłością Boga
i żarliwą troską o dusze.

św. Aniela Merici

Modlitwa za Ukrainę

 

Na Facebooku



 

Warto odwiedzić

urszulanki poprzednia wersja strony Poprzednia
wersja strony
Strona międzynarodowa urszulanek Urszulanki
Generalat
Urszulanki na Ukrainie Urszulanki
na Ukrainie
Serviam Szkoły i inne
dzieła urszulańskie
Wrocław Klasztor
Wrocław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adoracja w Krakowie

Adoracja