logo
Aktualności

Brawa dla szkoły krakowskiej

Nasza szkoła w Krakowie zajęła 2. miejsce w rankingu szkół podstawowych.

Ranking szkół podstawowych 2020 przeprowadzony przez portal WaszaEdukacja.pl został przygotowany na podstawie danych uzyskanych od Centralnej Komisji Edukacyjnej oraz Okręgowych Komisji Edukacyjnych.

W rankingu – czytamy na stronie  waszaedukacja.pl - uwzględniliśmy szkoły podstawowe z osiemnastu miast wojewódzkich.

W rankingu maksymalnie uzyskać można było 100 punktów, a trzy najlepsze szkoły z danego miasta otrzymały złoty, srebrny lub brązowy order za odpowiednio pierwsze, drugie lub trzecie miejsce na podium. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z rankingu szkół podstawowych 2020!

Poniżej przedstawiamy Państwu dziesięć najlepszych szkół podstawowych 2020, wybranych spośród osiemnastu miast wojewódzkich w Polsce:

  1. SP Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - 88.911 punktów
  2. SP nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej - 85.581 punktów
  3. SP nr 389 im. Stefana Starzyńskiego - 85.581 punktów

Jest to sukces naszych nauczycieli i uczniów zdających w zeszłym roku sprawdzian ósmoklasisty! 

Dziękujemy nauczycielom za ich ogromną pracę, która zaowocowała tak wspaniałym wynikiem. Gratulujemy naszym absolwentom, a tegorocznym ósmoklasistom naszej szkoły życzymy powodzenia na egzaminie i ... pierwszego miejsca!

Wielki Tydzień

Wielki Tydzień jest czasem łaski, który daje nam Pan. Dlatego trzeba otworzyć serce na Światło Chrystusa oraz dla ludzi, aby stali się dla nas bliskimi jak siostry i bracia w rodzinie Bożej.

 

Na dziś

Tym więcej jest trudu i niebezpieczeństw,
im większej wartości jest przedsięwzięcie.

św. Aniela Merici