logo

Wspólnoty

 Urszulanki Unii Rzymskiej w Polsce 

Bardo Śląskie

Bardo Śląskie

ul. Krakowska 31a
57-256 Bardo Śląskie
tel. (74) 817-15-26
bardo@osu.pl

Częstochowa
Częstochowa

ul. 3 Maja 2/4
42-217 Częstochowa
tel./fax (34) 324-16-39
czestochowa@osu.pl
Gdynia

Gdynia

ul. Światowida 7
81-543 Gdynia
tel. (58) 664-93-20, tel/fax. (58)668-45-45
urszulanki.gdynia@wp.pl
gdynia@osu.pl

Kosarzyska

Kosarzyska

Kosarzyska 21
33-350 Piwniczna Zdrój
tel. (18) 446-41-19
kosarzyska@osu.pl

Kraków
Kraków

Wspólnota
ul. Starowiślna 9
31-038 Kraków
tel. (12) 422-99-14
krakow@osu.pl

Przedszkole - www.przedszkole42.krakow.pl
Szkoła podstawowa
 
- www.sp159.krakow.pl
Studium formacyjne - www.studium.osu.pl
Lublin
Lublin

ul. Narutowicza 10
20-004 Lublin
tel. (81) 534 68 38
lublin@osu.pl

Szkoła podstawowa - www.urszulanki.lublin.eu

Nałęczów
Nałęczów

ul. Spółdzielcza 14
24-150 Nałęczów
tel. (81) 501-60-52
naleczow@osu.pl
Polanica
Polanica Zdrój

ul. Fabryczna 8
57-320 Polanica Zdrój
tel. (74) 868-13-38
polanica@osu.pl
Poznań
Poznań

ul. Sporna 6
61-709 Poznań
tel. (61) 852-21-23
poznan@osu.pl

Zespół Szkół Urszulańskich:
Gimnazjum i
Liceum
www.urszulanki.poznan.pl
Poznań-Pokrzywno
Poznań - Pokrzywno

Pokrzywno 1
61-315 Poznań
tel. (61) 879-82-25
osu.pokrzywno@osu.pl

Dom Pomocy Społecznej - www.dps-pokrzywno.pl
Rybnik
Rybnik

ul. 3 maja 22/24
44-200 Rybnik
tel. (32) 422-37-40
rybnik@osu.pl

Zespół Szkół - www.urszulanki.rybnik.pl
Siercza
Siercza

Siercza 1
32-020 Wieliczka
skr. poczt. 1
tel. (12) 651-50-00
siercza@osu.pl

Przedszkole - www.przedszkolesiercza.eprzedszkola.pl
Tarnów
Tarnów

ul. Bema 13
33-100 Tarnów
tel. (14) 628-73-00
tarnow@osu.pl

Bursa - (14) 628-82-35, www.bursa.osu.pl 
Warszawa
Warszawa

Dom Prowincjalny
ul. Racławicka 101
02-634 Warszawa
tel./fax (22) 646-72-85
warszawa@osu.pl
Wrocław
Wrocław

Pl. Bpa Nankiera 16
50-140 Wrocław
tel. (71) 343-86-56
wroclaw@osu.pl
www.urszulanki.archidiecezja.wroc.pl

Zespół Szkół Urszulańskich we Wrocławiu
www.urszulanki.edu.pl

 
Urszulanki Unii Rzymskiej na Ukrainie
www.osu-ukraina.nethouse.ru

Czerniowce
Czerniowce


 

24 100 UKRAINA
tel. (0 0380 43 57) 214 76
czerniowce@osu.pl
Ivano-Frankivsk Parafia
Ivano-Frankivsk

76 007 Ivano-Frankivsk
vul. Vovchynecka 92
tel (0-0380-97) 375-97-83 kom.
ivanofrankivsk@osu.pl

Kijów
Kijów

adres
tel. (0-0380-44) 284-55-53
kijow@osu.pl
Kołomyja
Kołomyja

ul. Ivana Franka 71
78 200 KOŁOMYJA
tel. (0-0380-34-33) 5 03 23
kolomyja@osu.pl 

 

 

V Niedziela Wielkanocna

Nowe przykazanie Jezusa przewyższa wszystkie nakazy starego prawa, ponieważ  jego istotą i nowością jest miłość  wzajemna wypływająca z serca i duch – miłość, jaką  Zbawiciel nas umiłował. Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem ( J 13,34; 1J 4,20n).

Na dziś

Nie wystarczy bowiem coś zacząć,
jeśli zabraknie wytrwałości.

św. Aniela Merici