logo
Aktualności

Nowa Rada Prowincjalna

W dniach 8-9 września br. w  Warszawie miało miejsce spotkanie nowej Rady Prowincji powołanej w związku ze zmianą przełożonej prowincjalnej.
W jej skład wchodzą (od lewej): s. Jana Krogul, s. Wioletta Adamczak, s. Halina Bobkowska, s. Blandyna Boch, s. Ludmiła Saczewko, s. Beata Grygiel oraz  przełożona prowincjalna, s. Iwona Skorupa. Siostry będą wspierać s. Iwonę w zarządzaniu i dzielić z nią w odpowiedzialność za Prowincję.

Zapewniamy o modlitwie i słowami naszej Założycielki, św. Anieli Merici życzymy:

 „Moc i prawdziwa pociecha Ducha Świętego niech będzie w was wszystkich, abyście mogły mężnie podjąć i wiernie wypełnić powierzone wam zadanie, a zarazem żyć nadzieją wielkiej nagrody, jaka Bóg przygotował wam, jeśli ze swej strony każda będzie się starała okazać wierność i troskę o Jego oblubienice, powierzone waszej straży i opiece jako czujnym pasterkom i dobrym sługom”.

XXV Niedziela Zwykła

Bóg przychodzi do nas nieustannie, aby uczestniczyć w naszym życiu. Bożym wynagrodzeniem jest Jego miłość, której się nie zdobywa, ani  kupuje własnymi zasługami. Miłość Boga jest bezinteresownym, darmowym darem.

 

 

 

 

Na dziś

Miejmy zawsze serca rozpalone miłością.

św. Aniela Merici