O jak piękna jesteś, jakże wdzięczna, umiłowana, pełna rozkoszy! Pnp 7, 7
Warsztaty o pięknie i kobiecości- „Odkryj swoje piękno”.
Prowadzą: Elżbieta Michalska i Siostry Urszulanki UR
Zapraszamy na warsztaty i duchowy wizaż z zakresu piękna i kobiecości. W atmosferze modlitwy i wsłuchania się w Słowo Boże będziemy odkrywać godność kobiety i wewnętrzną siłę oraz jej piękno. W czasie warsztatów poruszymy między innymi takie zagadnienia jak: umiejętny dobór ubrania, właściwy makijaż, określenie typu kolorystycznego i sposób doboru barw oraz zasady łączenia kolorów.
Piękno to nie uroda, ale przede wszystkim niepowtarzalna głębia każdej kobiety, jej wrażliwość i duchowość. Zapraszamy cię do duchowej wędrówki w głąb swojego pięknego serca.
Kliknij poniżej, by powiększyć plakat:

Ewangelia XI niedzieli zwykłej prowadzi nas najpierw do spojrzenia Jezusa. Zanim padnie choć jedno słowo o misji, zanim zostaną powołani apostołowie i wysłani na drogi Izraela, Jezus zatrzymuje wzrok na tłumach. To spojrzenie nie jest powierzchowne. Nie zatrzymuje się na liczbach, na zachowaniach ludzi ani na ich religijnej gorliwości. Sięga głębiej. Dociera do tego miejsca w człowieku, którego często nie widzą inni, a czasem nie dostrzegamy nawet my sami.

Miejmy zawsze serca rozpalone miłością.
św. Aniela Merici