logo
Aktualności

Wieczorne spotkania ze Słowem Bożym online na platformie Google Meet

Wielki Post jest dobrym czasem, aby bardziej zaprzyjaźnić się ze Słowem Bożym. W niedzielne wieczory  Wielkiego Postu zapraszamy Was do indywidualnego spotkania z Jezusem. Wiara umacnia się poprzez słuchanie i rozważanie Słowa. Ma ono moc dotknąć nas, przemienić i ożywić nasze życie.   

Wiara jest ze słuchania – w drodze ze Słowem Bożym i  św. Anielą

 

Początek: Niedziela, 14 lutego 2021, godz. 19:00

W kolejne  niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na spotkania ze Słowem Bożym w godz. od 19.00 do 20.00 na platformie Google Meet.

„Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa” (św. Hieronim). Niech te słowa  zachęcą nas do czytania i wsłuchiwania się w Ewangelię. 

W spotkaniach towarzyszyć nam będzie  św. Aniela Merici, założycielka Sióstr Urszulanek UR. Jej świadectwo życia Ewangelią może być dla nas inspiracją i pomocą w przeżywaniu codzienności z Jezusem.

Bóg chce być obecny przez swoje Słowo również w Twoim życiu.

 

Co trzeba zrobić, żeby uczestniczyć w spotkaniach

  • zgłoś się na adres: stella@osu.pl, lub telefonicznie 508 681 849 - s. Stella
  • po zgłoszeniu otrzymasz link do spotkania 

Kliknij poniżej, by zobaczyć plakat:

XVI Niedziela Zwykła

Chrystus dobrze znał trud odpowiedzialnej pracy apostolskiej i zmęczenie. Doskonale rozumiał wyczerpanych i zmęczonych uczniów. Dlatego chciał, aby w ciszy i spokoju wypoczęli nieco na miejscach pustynnych. Jest czas na pracę i czas na odpoczynek. Jest czas na przebywanie z Jezusem oraz i innymi, jest czas na samotność i modlitwę.

 

 

 

Na dziś

Miejcie nadzieję i mocną wiarę,
że Bóg pomoże wam we wszystkim.

św. Aniela Merici